Sylwia Dąbrowska

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji
Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam Kurs Podstawowy i Zaawansowany Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii par w nurcie systemowym i EFT.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym dla Chorych Psychicznie, w tym w Grupie Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce.

W swojej pracy najczęściej wykorzystuję elementy nurtu systemowego, uwzględniając potrzeby i różnorodność trudności z jakimi borykają się klienci, staram się dopasować mój styl pracy do klienta jednocześnie integrując różne metody psychoterapii. Razem z Państwem pochylę się nad tym co trudne, przygnębiające, niezrozumiałe, bolesne. Pomogę w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując wsparcie, wiedzę i doświadczenie.

Kontakt: 608317960

Usługi
Cennik
Konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej młodzieży i dorosłych
170zł/50min
Konsultacja/sesja psychoterapii pary lub rodzinnej
260zł/75min