Aleksandra Zacharzewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i edukatorem seksualnym. Pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
Jestem absolwentką psychologii wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze ścieżką psychologii klinicznej. Ukończyłam 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Dodatkowo ukończyłam 3-letnie studia podyplomowe w zakresie Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kurs Psychoterapii Osób z Diagnozą Schizofrenii organizowanym przez Ośrodek Psyche-Plus w Warszawie. Jestem dyplomowanym edukatorem seksualnym z otwartym przewodem seksuologicznym.
Obecnie jestem w trakcie szkolenia Podyplomowego Kursu Psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego a także jako prowadząca i współprowadząca zajęcia edukacyjne oraz uczestnicząc w wielu stażach, warsztatach i szkoleniach.

Ukończyłam również studia podyplomowe z psychologii klinicznej, z podspecjalizacją z psychosomatyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Jestem związana zawodowo z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku oraz Ośrodkiem Rozwoju Dziecka i Rodziny Port w Słupsku.

W pracy psychoterapeutycznej skupiam się na towarzyszeniu w poprawianiu jakości życia.

Kontakt: 601543225

Usługi
Cennik
Konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej
170zł/50min