Bożena Fijałkowska

Jestem pedagogiem, psychoterapeutką w trakcie certyfikowanego szkolenia. W 2020 r. rozpoczęłam 4,5 letni kurs organizowany przez Krakowskie Centrum Edukacyjne COGITO w podejściu psychodynamicznym i systemowym pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Wykonując zawód terapeuty zajęciowego od 2014 r. współpracowałam z różnymi instytucjami w sektorze publicznym i prywatnym prowadząc pozaszkolne formy edukacji. Ukończyłam również kurs terapeuty środowiskowego certyfikowany
przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W pracy jest mi bliska metoda Otwartego dialogu- terapii zorientowanej na sieci
pomocowej. W tym zakresie uzyskałam II stopień. Od 2016 r. jestem zatrudniona w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku na Oddziale Dziennym dla osób dorosłych chorujących psychicznie.
Prowadzę procesy grupowe i indywidualne osób dorosłych doświadczonych kryzysem psychicznym m.in. chorobą afektywną dwubiegunową, schizofrenią, depresją popsychotyczną.

Pracuję wsparciowo i psychoedukacyjnie również z rodzinami pacjentów.

Moją pracę poddaję stałej superwizji. Tworzenie relacji terapeutycznej opieram na szacunku dla wewnętrznych przeżyć klienta/pacjenta stosując wzajemnie uzupełniające się formy psychoterapii.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt: 796434346

Usługi
Cennik
Konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej
150zł/50min