Anna Blok

Jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.
Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej w Sopocie.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia. Ukończyłam 4 letnią Szkołę dla Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Gdańsku PFST. Obecnie ubiegam się o przyznanie certyfikatu Terapeuty Motywującego PTTM którego jestem członkiem. 

W mojej pracy korzystam systematycznie z superwizji , szkoleń o tematyce psychiatrycznej i psychoterapeutycznej oraz uczestniczę w konferencjach naukowych, gdzie ciągle poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę.


Swoje doświadczenie zawodowe uzyskałam pracując w ośrodkach terapii uzależnień długoterminowych i krótkoterminowych. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku , Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Leczenia Uzależnień gdzie prowadzę terapię indywidualną oraz grupową. Prowadzę warsztaty, szkolenia z rozwoju osobistego oraz zajęcia profilaktyczne.

W mojej pracy z klientem zwracam uwagę na jego mocne strony, szukam zrozumienia obecnych problemów oraz motywacji potrzebnej do zmiany, wspólnie buduję indywidualną strategię zmiany. Wierzę, a właściwie często obserwuję, że kryzys życiowy może być początkiem nowego etapu w życiu.

Kontakt: 727408776

Usługi
Cennik
Wstępna konsultacja przed podjęciem psychoterapii
170zł/50min
Porada specjalistyczna
170zł/50min
Psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych
170zł/50min