Justyna Piotrkowicz

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Ukończyłam 4-letnie, całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także pierwszy etap szkolenia psychoterapii w nurcie systemowym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Warsztat terapeutyczny poszerzam poprzez regularną superwizję, kursy i szkolenia.

Pracę zawodową rozpoczynałam i kontynuuję w Centrum Zdrowia Psychicznego w Grupie Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Oddziału Dziennego dla Chorych Psychicznie, gdzie psychoterapia odbywa się w formie grupowej i indywidualnej.

Celem proponowanej Państwu psychoterapii jest odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Często nie jesteśmy świadomi powtarzalnych schematów, działań czy myśli, które przyczyniają się do postrzegania życia, ludzi czy nas samych w ciemnych barwach. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam relacji z drugą osobą oraz emocjom, które to stanowią wewnętrzny drogowskaz.

Pracuję z osobami dorosłymi, rodzinami oraz parami. Prowadząc konsultacje oraz terapię, często spotykam się z osobami doświadczającymi depresji, zaburzeń nerwicowych, odżywiania czy osobowości. Sygnałem do skorzystania z pomocy często są kłopoty odczuwane w sferze osobistej, zawodowej czy rodzinnej.

Pracując w paradygmacie psychodynamicznym oferuję Państwu poszerzenie świadomości samego siebie oraz pracę w kierunku ustania objawów.

Jeśli macie Państwo poczucie, że Wasze życie odcisnęło zbyt mocne piętno, zapraszam na rozmowę konsultacyjną (z reguły są to 2-3 spotkania), która pozwoli określić i wyznaczyć najlepszą formę pomocy.

Kontakt: 516250556

Usługi
Cennik
Konsultacja/sesja psychoterapii indywidualnej młodzieży i dorosłych
170zł/50min